Skip to content

Nasze Marki

KRECIK Stacja Paliw

Firma OLATRANS

Jesteśmy rodzinną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym. Od 2005 roku dostarczamy najwyżej jakości materiały do budowy, remontów i konserwacji.

Oprócz hurtowni, prowadzimy również dwa markety budowlane Krecik w Gostyninie oraz Bulkowie. Tam nie tylko kupisz niezbędne dla Ciebie materiały, ale również zasięgniesz rady od naszych wykwalifikowanych sprzedawców.

Znamy twoje potrzeby: jesteśmy na rynku ponad 15 lat.

Zatrudniamy około 50 pracowników oraz dysponujemy własnym taborem transportowo-spedycyjnym. Miesięcznie sprzedajemy ponad 800 tirów różnego rodzaju materiałów budowlanych.

https://www.olatrans.com/

Market Budowany KRECIK

Market Budowlany Krecik oferuje szeroki wachlarz artykułów budowlanych i hydraulicznych. Znajdziesz w nim ponadto wyposażenie do domu, ogrodu, jak i artykuły biurowe i szkolne, artykuły BHP, a także wszystko, co niezbędne do zrobienia remontu: duży wybór farb oraz narzędzi.

Dzięki fachowemu doradztwu pracowników naszego marketu zaoszczędzisz swój cenny czas.

Market Budowlany Krecik założony został przez Firmę Olatrans, od początku zajmującą się sprzedażą materiałów budowlanych. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję zakupu towarów najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców.

Odwiedź nasz profil na Facebook