Skip to content

O nas

KRECIK Stacja Paliw

KRECIK Stacja Paliw to kolejny etap rozwoju firmy Olatrans. Stacje pod własną marką są konsekwencją przemyślanej strategii rozwoju przedsiębiorstwa, śmiałej wizji i perspektywicznego myślenia o przyszłości, otoczeniu, naszych Klientach, partnerach i kadrze pracowników. To również dalsze umacnianie naszej pozycji na lokalnym rynku oraz ekspansji na Mazowszu i terenie całego kraju.

KRECIK Stacja Paliw 

Pierwsza KRECIK Stacja Paliw

wzorcowy przykład połączenia funkcjonalności z architektonicznym pięknem i stylem

Powierzając projekt naszej stacji Studiu Architektonicznemu Sylwii Mickiewicz wiedzieliśmy, że otrzymamy efekt najwyższej jakości: przyjazny i estetyczny. KRECIK Stacja Paliw to miejsce, do którego każdy będzie chciał wrócić nie tylko z konieczności, ale również dla przyjemności.

Budowę Stacji powierzyliśmy najlepszym profesjonalistom, firmom posiadającym niekwestionowane doświadczenie i wiedzę. Stacja to projekt, który wymagał zaangażowania specjalistów w dziedzinie montażu zbiorników paliw wraz z osprzętem, zaprojektowania i postawienia wiaty, doprowadzenia i zainstalowania oświetlenia oraz wykonania podjazdów, nawierzchni i innych prac ziemnych.

Świetny design, doskonałe materiały oraz profesjonalne wykonanie: to wszystko składa się na idealny efekt końcowy.

KRECIK Stacja Paliw – Jesteś u siebie!

Program Paliwa BAQ

Stacja Paliw KRECIK dołączyła do Programu Paliwa BAQ
Nasza stacja paliw dołączyła do Programu Paliwa BAQ, stanowiącego znak jakości w branży paliwowej. Dzięki podjętej współpracy z ORLEN Paliwa, który jest wyłącznym dostawcą, klienci stacji będą mogli tankować paliwo najwyższej jakości, które gwarantuje Grupa ORLEN.

W ramach udziału w programie zapewniony mamy system monitorowania jakości paliw, polegający na okresowych kontrolach. Na stacji paliw pojawił się też estetyczny branding Paliwa BAQ.

Dołączenie do Programu Paliwa BAQ to przede wszystkim deklaracja utrzymania najwyższych standardów zarówno w zakresie oferowanych produktów, jak i obsługi.

 

 

Gwarantowana
jakość paliw

KRECIK Paliwa to gwarancja najwyższej jakości produktów i pełnej oferty dodatkowej.

Aromatyczna kawa
i pyszne przekąski

Wstąp do Café KRECIK na pyszną kawę i smaczne przekąski idealne na mały i duży głód.

Doskonale
wyposażony sklep

Oferujemy szeroki asortyment produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych.

KRECIK Stacja Paliw

Aktualności

Świąteczny klimat i oferty na Stacji KRECIK

Święta na Stacji Paliw KRECIK!
czytaj dalej

Pierwsza Stacja Paliw KRECIK już oficjalnie pracuje!

Uroczyste otwarcie Stacji miało miejsce 23 września 2023 roku! Teraz gdy pierwsze emocje już opadły możemy otwarcie powiedzieć: „Mamy TO!” Ale droga do sukcesu nie była łatwa...
czytaj dalej