Skip to content

Pierwsza Stacja Paliw KRECIK już oficjalnie pracuje!

Uroczyste otwarcie Stacji miało miejsce 23 września 2023 roku! Teraz gdy pierwsze emocje już opadły możemy otwarcie powiedzieć: „Mamy TO!” Ale droga do sukcesu była trudna i nie pozbawiona przeszkód. Jednak dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy, wiedzy, doświadczeniu i wsparciu wielu osób, firm i przyjaciół wszystko się udało.
Kochani, w tym miejscu pragniemy bardzo podziękować WSZYSTKIM naszym pracownikom za pomoc w powstaniu krecikowego dziecka od momentu narodzin wizji budowy Stacji do oficjalnego jej otwarcia, a w szczególności: Agacie Zwierzchowskiej, Emilowi Koczwara, Kamilowi Zwierzchowskiemu, Jakubowi Skwarskiemu, Zbigniewowi Laskowskiemu! Bardzo dziękujemy wszystkim naszym architektom, projektantom, partnerom i wykonawcom za wspaniałą współpracę!

Uroczyste otwarcie Stacji – 23 września 2023 roku!

Dziękujemy za obecność, wsparcie i wspólne przecięcie wstęgi podczas otwarcia pierwszej Stacji Paliw Krecik w Bulkowie panu Sylwester Ziemkiewicz Starosta Płocki, panu Wójt Gminy Bulkowo – Gabriel Graczyk, panu Marcinowi Błaszczykowi – Dyrektorowi Zarządu Dróg oraz panu Bogdanowi Matczakowi – Radnemu Powiatu Płockiego.

Życzymy wszystkim, a zwłaszcza naszym Klientom zadowolenia i samych pozytywnych wspomnień z wizyt na Stacji Paliw KRECIK! Dziękujemy Wam i zapraszamy!
Olga i Paweł Skibińscy.